Kinesiotaping to metoda aplikacji specjalnych elastycznych plastrów. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych dzięki czemu nie powoduje żadnych efektów ubocznych (...).

(czytaj więcej)

 

Masaż antycellulitowy. Połączenie technik intensywnego masażu z masażem izometrycznym dobrze wpływa na usuwanie efektu "skórki pomarańczowej"

(czytaj więcej)

 

 

"Korzystam z usług rehabilitacyjno-leczniczych wykonywanych przez Pana Roberta od czasu przebytego zabiegu mastektomii. Dzięki masażom w dniu dzisiejszym mogę zapomnieć o przebytej chorobie.
Polecam wszystkim potrzebującym pomocy terapeutycznej"

Magdalena z Siemianowic Śląskich


"Polecam zabiegi u Pana Roberta. Mam zwyrodnienie w odcinku szyjnym oraz napięte mięśnie kręgosłupa szyjnego, promieniujące do tyłu głowy. Po kilku masażach odczułem znaczą ulgę. Mam nadzieję, że po zakończeniu terapii dolegliwości ustąpią całkowicie."

Andrzej z Katowic


"Polecam zabiegi u Pana Roberta jestem piłkarzem i miałem naciągnięte przywodziciele uda , od czasu masaży i skorzystania z plastrów ból minął. Polecam bo warto spróbować."

Piotr z Tychów


"Jestem bardzo zadowolona z masaży Pana Roberta. Choruję na dyskopatię w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa z uciskiem na nerw kulszowy. Po serii zabiegów oraz polecanych ćwiczeniach na ten właśnie odcinek kręgosłupa nastąpiła znaczna poprawa. Od tego czasu mogłam odstawić leki."

Grażyna z Katowic


"Korzystam z masaży odcinka szyjnego oraz lędźwiowego kręgosłupa wykonywanych przez masażystę Roberta. Korzystałam również wielokrotnie z terapii Kinesiotaping m.in. podczas leczenia ostrogi piętowej. Warto spróbować."

Marianna z Siemianowic Śląskich

 


 


Terapia leczenia bólów kręgosłupa. Coraz więcej ludzi skarży się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu szeregu technik i metod można temu zapobiec i przywrócić Pacjenta do pełnej sprawności.

(czytaj więcej)

Masaż w Twoim domu niczym nie ustępuje masażowi wykonywanemu w gabinecie masażu. Masaż w domowym zaciszu może mieć wiele zalet (...)

(czytaj więcej)

© Copyright - www.masaz-katowice.prv.pl
wszelkie kopiowanie treści, plików, grafiki - zastrzeżone.