Kinesiotaping to metoda aplikacji specjalnych elastycznych plastrów. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych dzięki czemu nie powoduje żadnych efektów ubocznych (...).

(czytaj więcej)

 

Masaż antycellulitowy. Połączenie technik intensywnego masażu z masażem izometrycznym dobrze wpływa na usuwanie efektu "skórki pomarańczowej"

(czytaj więcej)

 

 

Nazywam się Robert Kaczmarczyk. Jestem dyplomowanym masażystą. Ukończyłem Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 im. Zofii Szlenkierówny w Katowicach, uzyskując Dyplom Technika Masażysty. Podczas nauki również uzyskałem Certyfikat Terapeuty Kinesiotapingu.

Specjalizuje się w różnych technikach masażu które skutecznie pomagają moim pacjentom wrócić do pełni sił i pozwalają w pełni cieszyć się życiem, bez odczuwania przykrych dolegliwości. Jestem zafascynowany moim zawodem dlatego daje on mi tak wiele satysfakcji i staje się nie tylko pracą ale także moją pasją. Moim celem, w przyszłości, jest zdobywanie nowej wiedzy która będzie państwu pomagać zachować pełnie zdrowia.


Przez dwa lata nauki odbywałem samodzielne praktyki w placówkach rehabilitacyjnych m.in.:


· Ośrodek Sportu i Rekreacji DARRATA w Katowicach - Poradnia Rehabilitacyjna.

· Szpital Miejski, Katowice-Murcki – Odział Reumatologiczny, Zakład Pielęgnacyjny-Opiekuńczy.

. Szpital Miejski, Czeladź – Odział Neurologiczny , Rehabilitacyjny, Gabinet Kinezyterapii i Masażu.

· Poradnia Wielospecjalistyczna/Poradnia Rehabilitacyjna Medico Siemianowice Śląskie.

Aktualnie pracuje w Poradni Rehabilitacyjnej w Katowicach.


Dyplomy potwierdzające moje kwalifikacje zawodowe.
 


 


Terapia leczenia bólów kręgosłupa. Coraz więcej ludzi skarży się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu szeregu technik i metod można temu zapobiec i przywrócić Pacjenta do pełnej sprawności.

(czytaj więcej)

Masaż w Twoim domu niczym nie ustępuje masażowi wykonywanemu w gabinecie masażu. Masaż w domowym zaciszu może mieć wiele zalet (...)

(czytaj więcej)

     
 

 

© Copyright - www.masaz-katowice.prv.pl
wszelkie kopiowanie treści, plików, grafiki - zastrzeżone.