Kinesiotaping to metoda aplikacji specjalnych elastycznych plastrów. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych dzięki czemu nie powoduje żadnych efektów ubocznych (...).

(czytaj więcej)

 

Masaż antycellulitowy. Połączenie technik intensywnego masażu z masażem izometrycznym dobrze wpływa na usuwanie efektu "skórki pomarańczowej"

(czytaj więcej)

 

 

Masaż z dojazdem Państwa domu niczym nie ustępuje od masażu wykonywanego w gabinecie. Jedyną różnicą jest to, że nie musisz wychodzić z domu. To masażysta przyjeżdża do Was i wykonuje masaż w Waszym domu.

Większość masażystów podchodzi do tej kwestii bardzo profesjonalnie przyjeżdżając z własnym przenośnym stołem do masażu oraz oliwkami i kosmetykami, które wykorzystywane są podczas masażu.
 

Główne zalety masażu w domu pacjenta:

  • Nie muszą Państwo tracić czasu by znaleźć odpowiedni gabinet masażu.

  • Masaż w domu jest tańszy niż w gabinecie masażu.

  • Masaż w domu to maksimum wygody oraz pozytywne emocje podczas masażu.

  • Pacjent nie odczuwa dyskomfortu podczas rozbierania się czy oczekiwania w kolejce.
     


 


Terapia leczenia bólów kręgosłupa. Coraz więcej ludzi skarży się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu szeregu technik i metod można temu zapobiec i przywrócić Pacjenta do pełnej sprawności.

(czytaj więcej)

Masaż w Twoim domu niczym nie ustępuje masażowi wykonywanemu w gabinecie masażu. Masaż w domowym zaciszu może mieć wiele zalet (...)

(czytaj więcej)

© Copyright - www.masaz-katowice.prv.pl
wszelkie kopiowanie treści, plików, grafiki - zastrzeżone.