Kinesiotaping to metoda aplikacji specjalnych elastycznych plastrów. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych dzięki czemu nie powoduje żadnych efektów ubocznych (...).

(czytaj więcej)

 

Masaż antycellulitowy. Połączenie technik intensywnego masażu z masażem izometrycznym dobrze wpływa na usuwanie efektu "skórki pomarańczowej"

(czytaj więcej)

 

 

Cellulit to chorobowo zmienione komórki tłuszczowe.
Złe krążenie limfy oraz krwi powoduje zaleganie toksyn w komórkach, co w konsekwencji prowadzi do zachwiania gospodarki lipidowej i metabolicznej.

Stosując odpowiednie techniki masażu (masaż izometryczny) czy też stosując do masażu bańki można uzyskać duży efekt w postaci usunięcia cellulitu oraz poprawienia kondycji skóry która stanie się jędrniejsza oraz lepiej odżywiona.

Cellulit to nic innego jak „uwięzione" komórki tłuszczowe otoczone są włóknistymi węzłami. Aby odwrócić to zaistniałe zjawisko potrzebna jest współpraca: lekarza, dietetyka i masażysty, którzy wspólnie dobiorą terapię.

Od osoby dotkniętej cellulitem wymaga się często zmiany trybu życia i diety. Systematyka i współpraca to klucz do osiągnięcia zwycięstwa w tej walce.

Już po około 3 zabiegach można zauważyć poprawę.

Zalecana ilość zabiegów: 2-3 raz w tygodniu w fazie leczenia oraz 1 raz w tygodniu w celu podtrzymania uzyskanego efektu i profilaktyki.
 

 


 


Terapia leczenia bólów kręgosłupa. Coraz więcej ludzi skarży się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu szeregu technik i metod można temu zapobiec i przywrócić Pacjenta do pełnej sprawności.

(czytaj więcej)

Masaż w Twoim domu niczym nie ustępuje masażowi wykonywanemu w gabinecie masażu. Masaż w domowym zaciszu może mieć wiele zalet (...)

(czytaj więcej)

© Copyright - www.masaz-katowice.prv.pl
wszelkie kopiowanie treści, plików, grafiki - zastrzeżone.