Kinesiotaping to metoda aplikacji specjalnych elastycznych plastrów. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych dzięki czemu nie powoduje żadnych efektów ubocznych (...).

(czytaj więcej)

 

Masaż antycellulitowy. Połączenie technik intensywnego masażu z masażem izometrycznym dobrze wpływa na usuwanie efektu "skórki pomarańczowej"

(czytaj więcej)

 

 

W mojej ofercie :

  • Masaż leczniczy

  • Masaż relaksacyjny

  • Masaż sportowy

  • Masaż izometryczny

  • Drenaż limfatyczny

  • Masaż antycellulitowy

  • Terapia leczenia bólów kręgosłupa i stawów.

  • Kinesiotaping

NIE WYKONUJE MASAŻY EROTYCZNYCH ! ! !

 

Masaż leczniczy - stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.


Masaż relaksacyjny - jest najodpowiedniejszą formą masażu dla osób żyjących w ciągłym stresie. Prawidłowo wykonany masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie pacjenta, przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.


Masaż izometryczny - używany jest zarówno w sporcie jak i rehabilitacji m.in. do: masażu wyszczuplającego (redukującego tkankę tłuszczową) lub antycellulitowego, przyrostu masy mięśniowej, wzrostu siły osłabionego mięśnia.


Masaż sportowy - jest niezwykle ważnym elementem przygotowania fizycznego sportowców. Wyróżniamy kilka rodzajów masażu sportowego: przedwysiłkowy, międzywysiłkowy, powysiłkowy, uzupełniający.
 

Drenaż limfatyczny - ma na celu usprawnienie krążenia limfy w wyniku czego jest skutecznym sposobem w walce z obrzękami czy cellulitem. Drenaż limfatyczny można również uzupełnić specjalną metoda plastrowania Kinesiotaping.

 


 


Terapia leczenia bólów kręgosłupa. Coraz więcej ludzi skarży się na uciążliwe bóle kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu szeregu technik i metod można temu zapobiec i przywrócić Pacjenta do pełnej sprawności.

(czytaj więcej)

Masaż w Twoim domu niczym nie ustępuje masażowi wykonywanemu w gabinecie masażu. Masaż w domowym zaciszu może mieć wiele zalet (...)

(czytaj więcej)

© Copyright - www.masaz-katowice.prv.pl
wszelkie kopiowanie treści, plików, grafiki - zastrzeżone.